Мелачки и ножове

Филтри

88 Стоки

Set Descending Direction
Страница
Виж като Решетка Списък
 1. Кафемелачка Rosberg R51172A, 150W, 50 гр, Черна

  Промо цена 24,95 лв. бе 32,90 лв.
 2. Кафемелачка Rosberg R51172A, 150W, 50 гр, Бяла

  Промо цена 25,90 лв. бе 32,90 лв.
 3. First Austria Кафемелачка 150W FA-5485-3

  Промо цена 36,10 лв. бе 38,00 лв.
 4. Кафемелачка SAPIR SP 1172 C, 150W, 50 гр, Бяла

  Промо цена 36,27 лв. бе 42,00 лв.
 5. КАФЕМЕЛАЧКА FIRST FA-5486-2-RE

  Промо цена 53,20 лв. бе 56,00 лв.
 6. КАФЕМЕЛАЧКА+ЧОПЪР FIRST FA-5486

  Промо цена 57,95 лв. бе 61,00 лв.
 7. Rohnson Месомелачка R-5404

  Промо цена 85,00 лв. бе 99,00 лв.
 8. Rohnson Машина за мелене на домати R-545

  Промо цена 89,00 лв. бе 99,00 лв.

88 Стоки

Set Descending Direction
Страница
Виж като Решетка Списък
Купи Готварски уреди - Мелачки и ножове на ✅ниски цени и ✅безплатна доставка над 99 лева. ⭐Промоции на оригинални Мелачки и ножове и ✅поръчка на изплащане.
Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки
Посетете Azo.bg в ShopMania